O mnie

 

                                                            dr Agata Giza-Zwierzchowska

 

Nazywam się Agata Giza-Zwierzchowska. Jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką , wykładowcą akademickim, doktorem nauk medycznych. Od kilkunastu lat zajmuję się psychoterapią trudności emocjonalnych dorosłych i dzieci, także m.in. psychoterapią mutyzmu wybiórczego u dzieci. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam dzięki wieloletniej pracy psychoterapeutycznej z dorosłymi pacjentami oraz dziećmi w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie. Od 2004 roku prowadzę także Ośrodek psychoterapii i treningu psychologicznego Pracownia Psychoedukacji, w którym zajmuję się indywidualną psychoterapią dorosłych i dzieci oraz szkolę profesjonalistów.

Przez wiele lat uczyłam się psychoterapii w różnych podejściach. Z ważniejszych szkoleń odbyłam czteroletnie, całościowe, certyfikowane szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz trzyletnie całościowe, certyfikowane szkolenie z analitycznej metody Sandplay Therapy w Deutsche Gesellschaft Fűr Sandspieltherapie DGST w Niemczech. (link do Linkedin) W swojej pracy stosuję uznane i rekomendowane metody analitycznej psychoterapii indywidualnej dzięki którym dziecko ma szansę rozwijać się zgodnie ze swoim potencjałem. Dodatkowo wspieram rozwój dziecka w środowisku poprzez tutoring metod, które rodzice mogą stosować pomiędzy sesjami (sliding-in, praca behawioralna z ambasadorem, metoda małych kroków etc.). Taka zintegrowana i wieloaspektowa terapia przynosi najlepsze efekty.

Wspieram w rozwoju także dzieci wrażliwe, znajdujące się w kryzysie, nieśmiałe i introwertyczne oraz cierpiące na zaburzenia psychosomatyczne, tak aby ich osobowość rozwijała się zgodnie ze swoim potencjałem.

Scroll to top
error: Teksty objęte prawem autorskim !!